Web sitesindeki genel kurallar

Web sitesindeki genel davranış kuralları:

Başlangıç olarak, farklı din ve inançlardan yüzlerce insan web sitesinde iletişim kuruyor ve hepsi web sitemizin tam teşekküllü ziyaretçileri, bu yüzden bir insan topluluğunun çalışmasını istiyorsak, kurallara ihtiyacımız var. Bu kuralları okumanızı şiddetle tavsiye ederiz. Sadece beş dakika sürecek, ancak sizin ve bizim zamanımızı kurtaracak ve web sitesini daha ilginç ve düzenli hale getirmeye yardımcı olacaktır. 

Öncelikle, web sitemizdeki tüm ziyaretçilere saygılı davranmalısınız. Katılımcılara hakaret etmeyin, her zaman istenmez. Bir şikayetiniz varsa - yöneticilerle veya moderatörlerle iletişime geçin (kişisel mesajlar kullanın). Diğer ziyaretçilere hakaret etmeyi en ciddi ihlallerden biri olarak gördük ve yönetim tarafından ağır bir şekilde cezalandırıldı. Irkçılık, dini ve siyasi söylem kesinlikle yasaktır. Web sitemizi daha kibar ve samimi hale getirme konusundaki anlayışınız ve arzunuz için teşekkür ederiz. 

Aşağıdakiler kesinlikle yasaktır:

- Makalenin içeriğiyle veya tartışmanın bağlamıyla ilgili olmayan mesajlar

- Diğer ziyaretçilere hakaret ve tehditler

- Yorumlarda küfür, aşağılayıcı, etnik çatışmayı teşvik edici ifadeler yasaktır

- Makalenin tartışma bağlamıyla ilgili olmayan herhangi bir mal ve hizmetin, diğer kaynakların, medyanın veya olayların spam ve reklamın yapılması yasaktır. 

Birbirimize ve sizin ve diğer okuyucuların konuşmaya ve düşüncelerini ifade etmeye geldikleri siteye saygı duyalım. Yönetim, bu gereksinimleri karşılamayan yorumları veya yorum bölümlerini kaldırma hakkını saklı tutar. 

Kuralları ihlal ederseniz size bir uyarı verilebilir. Bazı durumlarda, uyarı yapılmaksızın yasaklanabilirsiniz. Yasağın kaldırılmasıyla ilgili olarak Yöneticiyle iletişime geçin. 

Yöneticilere ve moderatörlere hakaret etmek de bir yasakla cezalandırılır - Diğer insanların emeğine saygı gösterin. 

Websiteyi Değerlendirin

Diğer anketler...